Modernizacja oświetlenia jako szansa na dostosowanie przedsiębiorstwa do standardów nowoczesnego i energooszczędnego przemysłu.

ZAREJESTRUJ SIĘ na webinar (21.09.20223, godz. 10.00):

Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z naszą polityką, dostępną tutaj.

WEBINAR 21.09.2023, godzina 10.00

Rosnące ceny energii elektrycznej, wycofanie z rynku świetlówek T5 i T8 oraz świetlówek kompaktowych czy też konieczność dostosowania budynków do wymagań Europejskiego Zielonego Ładu to tylko niektóre argumenty przemawiające za modernizacją oświetlenia właśnie teraz.

Niezależnie bowiem od tego, czy chodzi o zakład produkcyjny, hale magazynowe, centrum logistyczne lub zewnętrzne powierzchnie magazynowe, oświetlenie przemysłowe ma wiele zadań do wykonania – i bardzo niewielki margines błędu. Jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, zwiększenie wydajności i produktywności poprzez wspieranie pracowników w wykonywaniu ich zadań.


Modernizacja instalacji oświetleniowej może pomóc w realizacji tych celów. Jest bez wątpienia jednym z najbardziej powszechnych rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów energii. Patrząc na rentowność projektu, jest ona inwestycją z największą stopą zwrotu. Przeprowadzona we właściwy sposób pozwala zadbać o bezpieczeństwo i komfort pracowników.

Zapraszamy na webinar, z którego dowiesz się m.in.:

  • jak oświetlenie pomaga zapobiec wypadkom w miejscu pracy?
  • jak oświetlenie wspiera pracowników, zwiększając wydajność ich pracy?
  • jakie oszczędności można osiągnąć przy wymianie oświetlenia na LED?
  • jak sterowanie pomaga dodatkowo zmniejszyć zużycie energii?
  • jak właściwie przeprowadzić modernizację, by oświetlenie spełniało wymagania normatywne?
  • jak modernizacja oświetlenia wpływa na zmniejszenie emisji CO2?
  • jakie są możliwości finansowania inwestycji?

Poznaj naszych ekspertów:

Marcin Buszewski od wielu lat jest związany z branżą oświetleniową. Ukończył Politechnikę Poznańską na kierunku technika świetlna. Następnie pracował jako projektant i audytor oświetlenia. Aktualnie jest związany z Grupą Zumtobel i odpowiada za rozwój marki ThornEco w Polsce i współpracę z hurtowniami.

 

 

 

 

Radosław Sokołowski – absolwent Politechniki Wrocławskiej, swoje doświadczenie zdobywał realizując setki projektów oświetleniowych w trakcie ponad 15-sto letniej pracy w branży oświetleniowej. W Grupie Zumtobel odpowiada m.in. za klientów z branży przemysłowej i modernizacje zakładów produkcyjnych.

 

 

 

 


Trzy powody, dla których nie warto dłużej odkładać modernizacji:
1.    Oszczędność do 82% energii w krótkim czasie i poprawa jakości oświetlenia.
2.    Bardzo krótki okres zwrotu z inwestycji.
3.    Elastyczność i możliwość dostosowania do zadań miejsca pracy w przyszłości dzięki systemowi sterowania.

Dołącz do nas już 21 września o godzinie 10.00.